شماره: 623
1400/07/29
آگهی ثبت نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

 

 به نمایندگی از دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار موفقیت شما در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ و پذیرفته‌شدنتان در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار را شادباش مي‌گوییم و برای شما آروزوی سلامتی و موفقیت داریم. لطفاً برای انجام امور ثبت‌نام راهنمای زیر را مطالعه فرمایید.

مراحل ثبت‌نام

ثبت‌نام شما در «دو مرحله» انجام می‌شود و برای این‌که ثبت‌نام شما قطعی شود هر دو مرحله باید به صورت کامل انجام شود: مرحلة اول «ثبت‌نام اولیه یا اینترنتی» و مرحلة دوم «ثبت‌نام نهایی با ارسال پستی اصل مدارک» ضروری به نشانی ادارة ثبت‌نام دانشگاه است.

مرحلة اول «ثبت‌نام اینترنتی»

ثبت نام اولیة شما در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به صورت غیرحضوری (اینترنتی) انجام می‌شود. برای انجام ثبت‌نام اینترنتی لازم است به پروفایل کابری خود بر روی سامانة گلستان دانشگاه وارد شوید و بر اساس راهنمایی‌های موجود مدارک لازم را بارگذاری (upload) کنید.

  • نشانی اینترنتی برای ورود به سامانة ثبت‌نام اینترنتی: سامانة گلستان دانشگاه به نشانی http://golestan.cmu.ac.ir
  • تاریخ ثبت‌نام اینترنتی: از ۰۱/آبان‌ماه/۱۴۰۰ تا ۰۷/آبان‌ماه/۱۴۰۰ (توجه: به علت تاخیر در اعلام نتایج این بازه تمدید نخواهد شد).
  • نام کاربری و گذرواژه برای ورود به سامانة گلستان:

نام کاربری: ابتدا عبارت u001 را وارد کنید و سپس بدون هیچ فاصله یا علامت اضافه شماره داوطلبی را وارد کنید: مثلاً برای شماره داوطلبی ۲۳۴۵ نام کاربری u0012345 خواهد بود؛

  • گذرواژه: کد ملی
  • برای آشنایی با چگونگی ورود به سامانة گلستان و تکمیل فرایند بارگذاری مدارک لطفاً به راهنمایی‌ها و فیلم‌های آموزشی ارائه شده توجه فرمایید.

 مرحلة دوم : ثبت‌نام نهایی با ارسال پستی اصل مدارک

پس از انجام ثبت‌نام اینترنتی، لازم است «اصل» مدارک بارگذاری‌شده توسط شما به دانشگاه ارائه شود. با توجه به شرایط فعلی همه‌گیری بیماری، این مرحله به صورت پستی انجام می‌شود؛ بدین منظور لازم است مدارک مورد اشاره را حداکثر تا تاریخ ۳۰/آبان‌ماه/۱۴۰۰ با پست سفارسی به ادارة ثبت‌نام دانشگاه دریانودری و علوم دریایی چابهار با نشانی زیر ارسال فرمایید:

نشانی برای ارسال اصل مدارک: چابهار، دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، اداره ثبت‌نام، کد پستی: ۹۹۷۱۷۵۶۴۹۹

توجه: در صورت عدم دریافت اصل مدارک، ضمن لغو شدن قبولی متقاضیان، طبق مقررات با آنان رفتار خواهد شد.

مدارک لازم برای «تحویل» به دانشگاه

 توجه: منظور از تحویل مدارک «بارگذاری تصویر مدارک در سامانة گلستان» و «ارسال پستی اصل آن‌ها» به ادارة ثبت‌نام دانشگاه است؛

- اصل مدرک موقت، دانشنامه، یا گواهی معدل کارشناسی باید به صورت پستی ارسال گردد (کپی برابر با اصل پذیرفته نیست)؛

- هرجا قید شده است که کپی برابر با اصل مدرک ارسال شود، ضروری است که پذیرفته‌شدة گرامی به یک دفتر اسناد رسمی مراجعه و مهر کپی برابر با اصل را روی کپی اسناد درج نماید.

۱- مدرک کارشناسی

۱-۱- تصویر مدرک کارشناسی (گواهینامه موقت یا دانشنامة کارشناسی) مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری (عتف)، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن تاریخ فارغ التحصیلی حداکثر تا ۳۰/مهر/۱۴۰۰و معدل کارشناسی قید شده باشد را بر روی سامانة گلستان بارگذاری کنید؛

۲-۱- اصل مدرک کارشناسی (گواهینامه موقت یا دانشنامة کارشناسی) مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری (عتف)، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن تاریخ فارغ التحصیلی حداکثر تا ۳۰/مهر/۱۴۰۰و معدل کارشناسی قید شده باشد را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید.

تبصرة ۱: پذیرفته­ شدگانی که به دلایلی قادر به ارایة اصل مدرک کارشناسی نیستند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (فرم شمارة ۲) را ارایه کنند و در اسرع وقت اصل مدرک کارشناسی را تهیه و تحویل نمایند.

۲- ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ ﻭ ﻛﺎﺭﺕ ﻣﻠﻲ

۱-۲- تصویر تمام صفحه‌های شناسنامه و پشت و روی کارت ملی را در سامانة گلستان بارگذاری نمایید؛

۲-۲- دو نسخه کپی برابر با اصل از تمام صفحه‌های شناسنامه و پشت و روی کارت ملی را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید.

 ۳- ﻋﮑﺲ ۳ در ۴

۱-۳- تصویر اسکن شده و واضحی از ﻋﮑﺲ ﺗﻤﺎﻡ ﺭﺥ ۴×۳ ﺗﻬﯿﻪ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ﺟﺎﺭﯼ خود را در سامانة گلستان بارگذاری کنید؛

۲-۳- شش قطعه از ﻋﮑﺲ ﺗﻤﺎﻡ ﺭﺥ ۴×۳ ﺗﻬﯿﻪ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ﺟﺎﺭﯼ خود را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید. 

۴- مدرک نظام‌وظیفه (برای آقایان) در صورت مشمول بودن

۱-۴- دارندگان کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، یا تعهد خدمت: تصویر اسکن شده و واضحی از مدرک نظام‌وظیفه (کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، تعهد خدمت) را در قسمت مربوط به‌نظام وظیفه سامانة گلستان بارگذاری کنید (پذیرفته‌شدگان فاقد کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، یا تعهد خدمت بر اساس بند ۴-۳ و ۴-۴ عمل کنند)؛

۲-۴- دارندگان کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، یا تعهد خدمت: یک نسخه کپی برابر با اصل از مدرک نظام‌وظیفه خود را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید (پذیرفته‌شدگان فاقد کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، یا تعهد خدمت بر اساس بند ۴-۳ و ۴-۴ عمل کنند)؛

۳-۴- پر کردن تعهدنامة مشمولین برای همه پذیرفته‌شدگان مرد الزامی است؛ تصویر فرم تکمیل و امضاء شده را در سامانة گلستان بارگذاری کنید و اصل آن را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید.

۴-۴- پذیرفته‌شدگان فاقد کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، یا تعهد خدمت: باید برای گرفتن معافیت تحصیلی با «کد سخا» به وبگاه services.epolice.ir وارد شوند و درخواست معافیت تحصیلی خود را در آنجا ثبت کنند، و (مطابق تصویر زیر) مطمئن شوند که درخواست معافیت تحصیلی آنها به کارتابل دانشگاه انتقال یافته است:

تصویر نهایی درخواست ارسال معافیت تحصیلی به کارتابل دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

  • برای رفتن به وبگاه درخواست معافیت تحصیلی و دریافت راهنمایی دربارة چگونگی دریافت معافیت تحصیلی می‌توانید رمز کیو.آر. (QR Code) زیر را اسکن یا بر روی پیوند زیر کلیک کنید:

 

 

۵- موافقت‌نامه اداری (مربوط به کارمندان دولت)

۱-۵- تصویر اسکن شده و واضحی از حکم مرخصی سالانه یا موافقت‌نامه کتبی و بدون قید شرطسازمان متبوع با ادامة تحصیل خود را در سامانة گلستان بارگذاری کنید؛

۲-۵- اصل موافقت‌نامة اداری با ادامة تحصیل خود را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید. 

۶- آخرین حکم کارگزینی (در صورت شاغل بودن)

۱-۶- تصویر اسکن شده و واضحی از آخرین حکم کارگزینی خود را در سامانة گلستان بارگذاری کنید؛

۲-۶- یک نسخه کپی برابر با اصل از آخرین حکم کارگزینی خود را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید.

۷- فرم مشخصات دانشجویان

فایل این فرم را از سامانة گلستان دریافت کنید؛ مشخصات خود را در آن وارد و امضاء کنید؛ سپس:

۱-۷- تصویر اسکن شده و واضحی از فرم مشخصات دانشجویان را در سامانة گلستان بارگذاری کنید؛

۲-۷- یک نسخه تکمیل و امضاء شدة فرم مشخصات دانشجویان را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید.

 ۸- برگ تقاضانامة بهره‌مندی از آموزش رایگان (مربوط به پذیرفته‌شدگان دورة روزانه)

فایل این فرم را از سامانة گلستان دریافت کنید؛ مشخصات خود را در آن وارد و امضاء کنید؛ سپس:

۱-۸- پذیرفته‌شدگان دورة روزانه لازم است تصویر اسکن شده و واضحی از نسخة تکمیل و امضاء شدة «فرم ب: برگ تقاضانامة بهره‌مندی از آموزش رایگان» را در سامانة گلستان بارگذاری کنند؛

۲-۸- اصل نسخة تکمیل و امضاء شدة «فرم ب: برگ تقاضانامة بهره‌مندی از آموزش رایگان» را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایید.

۹ اصل گواهی رتبه‌اولی (مربوط به پذیرفته‌شدگان استعداد درخشان)  

آن دسته از متقاضیانی که مطابق با آییننامه ادامه تحصیل فارغ‌التحصیلان رتبه اول دورة کارشناسی شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات، و فنّاوری با امتیاز رتبة اول پذیرفته شده‌اند لازم است:

-  تصویر اسکن شده و واضحی از گواهی رتبه‌اولی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) خود (فرم شمارة ۱) را در سامانة گلستان بارگذاری کنند؛

- اصل گواهی رتبه‌اولی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) خود (فرم شمارة ۱) را به همراه مدارک دیگر با پست ارسال فرمایند.

 ۱۰- ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪﺷﺪﮔﺎﻥ ﻏﯿﺮﺍﯾﺮﺍﻧﻲ

ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪﺷﺪﮔﺎﻥ گرامی ﻏﯿﺮﺍﯾﺮﺍﻧﻲ باید ﻭﺍﺟﺪ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﻭ ﺿﻮﺍﺑﻂ ﺍﺗﺒﺎﻉ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﻣﻨﺪﺭﺝ صفحات ٢١ و ٢٢ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ١٤٠٠ (دفترچه شماره ١) باشند.

 

با آرزوی تندرستی و موفقیت،

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

 

تماس با ما:

در صورت وجود ابهام یا مشکل در فرایند ثبت‌نام از روش‌های زیر با ما تماس بگیرید:

رایانامة (email) تحصیلات تکمیلی: cmu.higher.education@gmail.com

رایانامة ادارة مشمولان: register@cmu.ac.ir

شماره‌های تماس در روزها و ساعت‌های کاری

(در شرایط غیردورکاری: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۴:۰۰)
کارشناس پذیرش و ثبت‌نام: ۰۵۴۳۱۲۷۲۱۵۵

کارشناس ادارة مشمولان: ۰۵۴۳۱۲۷۲۱۵۵

کارشناس سوابق تحصیلی: ۰۵۴۳۱۲۷۲۰۷۱

کارشناس سامانة گلستان: ۰۵۴۳۱۲۷۲۰۸۵

کارشناس تحصیلات تکمیلی: ۰۵۴۳۱۲۷۲۰۸۶

 

حق انتشار محفوظ است ©