پیام ریاست

 

 

بسمه تعالی

قال رسول الله: اطلبوالعلم من المهد الی اللحد ز گهواره تا گور دانش بجوی

 

دانشگاهیان ارجمند دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

سلام علیکم و رحمت ا...

 

فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید برای عموم ملت ایران به ویژه جامعه دانشگاهیان، شورآفرین و نویدبخش فردایی بهتر است. استادان محترم، دانشجویان عزیز و کارکنان پرتلاش با استعانت از خداوند متعال و اراده ای راسخ خود را برای ایفای وظایف و انجام شایسته مسئولیت های خطیرشان آماده و مهیا می نمایند.

 

همه ساله، سال‏تحصیلی مقارن است با آغاز هفته دفاع مقدس، هفته دفاع مقدس را گرامی می داریم و با شهدای عظیم‏الشان پیمان می بندیم که مشعلی را که در راه استقلال، امنیت و پیشرفت کشور برافروخته اند، با مجاهدت های علمی و فرهنگی خود همچنان پرفروغ نگهداریم و از آرمانها و ارزشهای آنان پاسداری کنیم.

 

امید است جامعه علمی و دانشگاهی به ویژه استادان و دانشجویان با مشارکت هر چه بیشتر در یک بسیج علمی همگانی و با حمایت و مساعدت همه سازمانها، نهادها و دستگاههای اجرایی بتوانند نقش ممتاز و متمایز خود را در بهره برداری از امکانات و ظرفیت های موجود ایفا نمایند و ضمن تثبیت و تعالی جایگاه نخست جمهوری اسلامی ایران در منطقه، رتبه علمی کشور را از مرتبه فعلی به مراتب بالاتر در جهان ارتقاء بخشند.

 

اینجانب با عرض تبریک سال تحصیلی جدید، از ایزد منان توفیقات روزافزون همه شما عزیزان و پیشگامان توسعه و تعالی ایران اسلامی را تحت توجهات خاصه حضرت ولیعصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری، در خدمتگزاری بیش از پیش به ملت مسلمان و حق شناس ایران و تحقق اهداف و آرمانهای شهدا و امام شهیدان مسألت می نمایم. انشاا... .

 

دکتر محمود نصیری

رییس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار