اخبار و اطلاعیه های دانشگاه
تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398
دیدار دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار با خانواده معظم شهید، حامد بَـزّی

  دیدار دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار با خانواده معظم شهید، حامد بَـزّی

امتیاز: Article Rating

به منظور تکریم خانواده معظم شهدا، به همت دفتر امور ایثارگران دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار اعضای هیأت رئیسه، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، جمعی از اعضای هیئت علمی و مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار، با خانواده شهید معظم، حامد بَزّی از شهدای نماز جمعه شهرستان چابهار دیدار کردند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهاردر این دیدار معنوی، عظمت ملت بزرگ ایران را حاصل و ثمره خون شهدا عنوان کرد و افزود: شهدا و جانبازانی که در پیروزی انقلاب اسلامی نقشی به ‌سزا و ارزشمند داشتند با اهدای جان و مال خود بیشترین خدمت را به نظام و انقلاب اسلامی ارائه کردند و سرمایه‌هایی بسیار ارزشمند برای جامعه برشمرده می شوند.

حجت الاسلام و المسلمین علی دین پرور افزود: ما ازوجود شهدا محروم هستیم ولی همین خط شهدا که راه انبیاء است، مایه افتخار جامعه و مایه افتخار ماست.

در ادامه دیداردانشگاهیان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با خانواده شهید معظم، حامد بزی، دکتر سجادی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اظهار داشت: این شهدا بودند که با قطره قطره خون خود، این انقلاب شکوهمند را در مقابل هجمه های دشمنان بیرونی و داخلی بیمه کردند و با نثار جانشان، اجازه ندادند هیچ گونه خدشه ای،  به کشور عزیزمان وارد شود.

گفتنی است: در این دیدار که به همت دفتر امور ایثارگران دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار صورت گرفت به خانواده معظم شهید، حامد بزی لوح تقدیری به رسم یادبود اهدا شد.

دانشجوی بسیجی، شهید "حامد بزی" در ۲۸ مهرماه سال ۹۱ در حادثه تروریستی، توسط مزدوران استکبار به شهادت رسید.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • دیدار دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار با خانواده معظم شهید، حامد بَـزّی
  • دیدار دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار با خانواده معظم شهید، حامد بَـزّی
ثبت امتیاز