تاریخ انتشار: دوشنبه 17 مهر 1402

  آگهی ثبت نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع کارشناسی سال ۱۴۰2 دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

امتیاز: Article Rating

*آگهی ثبت نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع کارشناسی سال ۱۴۰2 *
دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار


به نمایندگی از دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به همة شما پذیرفته‌شدگان نهایی در آزمون کارشناسی ۱۴02 این دانشگاه شادباش مي‌گوییم و برای شما آروزوی سلامتی و موفقیت داریم. لطفاً برای انجام امور ثبت‌نام راهنمای زیر را مطالعه فرمایید.

مراحل ثبت‌نام
ثبت‌نام شما در «دو مرحله» انجام می‌شود و برای این‌که ثبت‌نام شما قطعی شود هر دو مرحله باید به صورت کامل انجام شود: مرحلة اول «ثبت‌نام اولیه یا اینترنتی» و مرحلة دوم «ثبت‌نام نهایی با ارائة اصل مدارک» به ادارة ثبت‌نام دانشگاه است.

مرحلة اول «ثبت‌نام اینترنتی»
ثبت نام اولیة شما در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به صورت غیرحضوری (اینترنتی) انجام می‌شود. برای انجام ثبت‌نام اینترنتی لازم است به پروفایل کاربری خود بر روی سامانة گلستان دانشگاه وارد شوید و بر اساس راهنمایی‌های موجود مدارک لازم را بارگذاری (upload) کنید.
-    نشانی اینترنتی برای ورود به سامانة ثبت‌نام اینترنتی: سامانة گلستان دانشگاه به نشانی http://golestan.cmu.ac.ir
-    تاریخ ثبت‌نام اینترنتی: از سه شنبه 18/مهرماه/۱۴۰2 تا شنبه 22/مهرماه/1402
-    نام کاربری و گذرواژه برای ورود به سامانة گلستان:
نام کاربری: ابتدا عبارت u021 را وارد کنید و سپس بدون هیچ فاصله یا علامت اضافه شماره داوطلبی را وارد کنید: مثلاً برای شماره داوطلبی ۴۴۴۴ نام کاربری u0214444 خواهد بود؛
گذرواژه: کد ملی
 
 مرحلة دوم : ثبت‌نام نهایی با ارائة اصل مدارک به ادارة ثبت‌نام دانشگاه
پس از انجام ثبت‌نام اینترنتی، لازم است اصل مدارک بارگذاری‌شده توسط شما به صورت حضوری به دانشگاه ارائه شود. مدارک مورد اشاره را از تاریخ 23/مهرماه/۱۴۰2 لغایت 26/مهرماه/1402 به صورت حضوری طبق زمانبندی زیر تحویل ادارة ثبت‌نام دانشگاه دریانودری و علوم دریایی چابهار نمایید. در صورت عدم ارائة اصل مدارک، ثبت‌نام شما لغو خواهد شد.

 

مدارک لازم برای «تحویل» به دانشگاه


 توجه: منظور از تحویل مدارک «بارگذاری تصویر مدارک در سامانة گلستان» و سپس «ارائة اصل مدارک» به ادارة ثبت‌نام دانشگاه است؛

۱-  اصل مدرک دیپلم (متوسطه دوم) یا گواهینامه دیپلم (متوسطه دوم)
 
۲- اصل مدرک پیش دانشگاهی یا گواهینامه موقت پیش دانشگاهی (ویژه دانشجویان نظام قدیم)

 ۳- کارنامه (ریزنمرات) متوسطه دوم
 
۴- مدرک نظام‌وظیفه (برای آقایان):
 ۱-۴- دارندگان کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، (بارگذاری اینترنتی مدارک): تصویر اسکن شده و واضحی از مدرک نظام‌وظیفه (کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت) را در قسمت مربوط به‌نظام وظیفه سامانة گلستان بارگذاری کنید (پذیرفته‌شدگان فاقد کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، بر اساس بند ۴-۳ و ۴-۴ عمل کنند)؛
۲-۴- دارندگان کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، (ارائة اصل مدارک): یک نسخه کپی برابر با اصل از مدرک نظام‌وظیفه خود را به همراه مدارک دیگر به صورت حضوری به دانشگاه تحویل دهید. (پذیرفته‌شدگان فاقد کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت، بر اساس بند ۴-۳ و ۴-۴ عمل کنند).
۳-۴- پر کردن تعهدنامة مشمولین برای همه پذیرفته‌شدگان مرد الزامی است؛ تصویر فرم تکمیل و امضاء شده را در سامانة گلستان بارگذاری کنید و اصل آن را به همراه مدارک دیگر به صورت حضوری به دانشگاه تحویل دهید.
۴-۴- پذیرفته‌شدگان فاقد کارت پایان خدمت، کارت معافیت از خدمت،: باید برای گرفتن معافیت تحصیلی با «کد سخا» به وبگاه https://sakha.epolice.ir وارد شوند و درخواست معافیت تحصیلی خود را در آنجا ثبت کنند، و (مطابق تصویر زیر) مطمئن شوند که درخواست معافیت تحصیلی آنها به کارتابل دانشگاه انتقال یافته است:

تصویر نهایی درخواست ارسال معافیت تحصیلی به کارتابل دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

 

 

۵- کارنامه (ریزنمرات) دوره پیش دانشگاهی (ویژه دانشجویان نظام قدیم)

۶- تصویر از صفحه اول دفترچه بیمه (درصورت دارا بودن)
 
۷- دفترچه پذیرش و ثبت نام

۸- شش قطعه عکس 4*3 تمام رخ که در سال جاری گرفته شده باشد
 
۹ – صفحات شناسنامه و کارت ملی

۱۰- موافقت نامه اداری (در صورت شاغل بودن)

 ۱۱- کارت سلامت دریانوردان (ویژه دانشجویان مهندسی کشتی موتور و مهندسی دریانوردی):
این دانشجویان جهت ثبت نام قطعی باید به یکی از پزشکان معتمد سازمان بنادر و دریانوردی (لیست پیوست) مراجعه و در صورت احراز شرایط پزشکی، کارت سلامت را دریافت و در سیستم گلستان دانشگاه بارگذاری و کپی آن را با مدارک دیگر تحویل اداره ثبت نام نمایید. تا قبل از این روند ثبت نام نامبردگان در دانشگاه به صورت مشروط خواهد بود.

 

 

 

با آرزوی تندرستی و موفقیت

آموزش کل

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

تماس با ما:

رایانامة ادارة مشمولان: register@cmu.ac.ir

شماره‌های تماس در روزها و ساعت‌های کاری

پذیرش و ثبت‌نام و مشمولین: ۰۵۴۳۱۲۷۲۱۵۵

سوابق تحصیلی: ۰۵۴۳۱۲۷۲۰۷۱

سامانة گلستان: ۰۵۴۳۱۲۷۲۰۸۵

خدمات آموزشی: ۰۵۴۳۱۲۷۲۰77

 

 

اشتراک گذاری
فایل های پیوستی
ثبت امتیاز