اخبار و اطلاعیه های دانشگاه
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 اردیبهشت 1399
تـقدیر بنـیاد شهـید و امور ایـثارگران از رییس دانـشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

  تـقدیر بنـیاد شهـید و امور ایـثارگران از رییس دانـشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی؛ لوح سپاس معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به پاس زحمات و تلاش های ارزشمند دکتر محمود نصیری، رییس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، توسط مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان، به ایشان تقدیم شد.

رییس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در این نشست که با حضور دکتر پالاش مدیر کل و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: امروز جبهه مقابله با بیماری کرونا به عنوان جنگ بیولوژیک، خاکریز جدید مدافعان مردم است و مردان و زنان شجاعی هستند که برای دفاع از امنیت سلامت جسم و روان مردم، وارد صحنه شده و جانانه با این دشمن پنهان و ناشناخته، مقابله می کنند.

دکتر محمود نصیری افزود: در این مبارزه شبانه روزی مدافعان سلامت، متاسفانه تعدادی از این ایثارگران نیز مبتلا شده و غریبانه و مظلومانه جانشان را در دفاع از سلامت جامعه از دست می دهند که پاداش این عزیزان کمتر از اجر و پاداش شهادت رزمندگان اسلام در دوران 8 سال دفاع مقدس و مدافعان حرم در مبارزه با تروریست ها، نیست.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پرتاب موفقیت آمیز ماهواره بر "قـاصد" و قرار گرفتن ماهواره "نـور" در مدار زمین، می تواند اقتدار و برجسته شدن توان نظامی و دانش فضایی ایران در جهان را با جهشی قابل توجهی، همراه سازد.

وی با بیان اینکه در این روزهای سخت کرونایی، همزمان با سالروز تاسیس سپاه پاسدران انقلاب اسلامی ، این خبر امیدبخش، دل و جان مردم را سرشار از شادی و غرور کرد، افزود: این موفقیت بزرگ و تحقق این مهم، بیانگر این است که ما در هر عرصه‌ای با تکیه بر خداوند متعال و استعدادهای درونی خود ورود کنیم، می‌توانیم موفقیت‌های چشمگیر و جهان پسندی داشته باشیم.

رییس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار خاطر نشان کرد: دستیابی به این فناوری‌ها به دلیل این که در زمره فناوری‌های برتر جهانی است و خطوط مقدم استعدادهای تکنولوژی را شکل می دهد برای ایران اسلامی موفقیتی بسیار بزرگ، محسوب می شود.

در ادامه این نشست، دکتر پالاش مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان، لوح سپاس آقای میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور را به پاس زحمات و تلاش های ارزشمند دکتر محمود نصیری، رییس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به ایشان، تقدیم کردند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تـقدیر بنـیاد شهـید و امور ایـثارگران از رییس دانـشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
  • تـقدیر بنـیاد شهـید و امور ایـثارگران از رییس دانـشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
  • تـقدیر بنـیاد شهـید و امور ایـثارگران از رییس دانـشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
ثبت امتیاز