اخبار و اطلاعیه های دانشگاه
تاریخ انتشار: جمعه 12 دی 1399
پیام تسلیت دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بمناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد "حـاج قـاسم سلیمانی"(سـردار دل ها)

  پیام تسلیت دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بمناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد "حـاج قـاسم سلیمانی"(سـردار دل ها)

امتیاز: Article Rating

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

"وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِی سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ"

"شهادت سردارسلیمانی یک حادثه‌ی تاریخی است، یک حادثه‌ی معمولی نیست که از یاد تاریخ برود؛ این در تاریخ ثبت شد به عنوان یک نقطه‌ی روشن؛ و (شهید سلیمانی)، هم قهرمان ملّت ایران شد و هم قهرمان امّت اسلامی شد؛ این نکته‌ی اساسی است."

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

حاج قاسم عزیز، رسم عاشقی و عاشق بودن را باید از تو آموخت که تا انتهای مسیر زندگی از هدفت که خیر بود دست نکشیدی و عاشقانه آن را دنبال کردی تا به شهادت رسیدی. عشاق باید رسم عاشقی را از تو بیاموزند، رسم اینکه برای عشقت جان بدهی. حالا داستان عشق تو همه دنیا را در برگرفته، داستان شهادت تو را همه نقل می کنند. از دلیری ها و شجاعت هایت سخن به میان می آورند. اکنون یک سال است که از شهادت تو می گذرد اما هنوز این داستان ها و روایت ها نقل می شوند و تو نه تنها سردار دل ها، بلکه پادشاه قلب های مردمان بسیاری، شده ای.

به گزارش روابـط عـمومی؛ ما دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، اولین سالگرد شهادت افتخار آمیز سردار والا مقام لشکر اسلام، سپهبد شهید"حاج قاسم سلیمانی" فرمانده گرانقدر و پر افتخار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و جمعی از یاران باوفایش به دست جنایت پیشگان و شیطان صفتان امریکایی را محضر مبارک حضرت بقیة الله الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء)، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (دامت برکاته العالیه) همرزمان و خانواده بزرگوار آن شهیدان و تمامی مردم مسلمان جهان اسلام و مردم عزیز ایران به ویژه پاسداران گرانقدر انقلاب اسلامی، تبریک و تسلیت عرض نموده و رجـاء واثق داریم، پرچمی که سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدشان در حمایت از مظلومان و مبارزه با استکبار جهانی برافراشته است، به حول قوه الهی با قدرت بیشتری در اهتزاز باقی خواهد ماند زیرا جوانان ما با تاًسی به سیره و سلوک (سـردار دلـها) و پیروی از مکتب او، آماده‌تر از گذشته، برای اسلام آماده فداکاری هستند.

بی تردید، شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ذوالفقار ولایت، مرد خستگی ناپذیر میدان‌های جهاد و مبارزه، مالک اشتر زمان، پیروزی های مهمی را به ارمغان خواهد آورد که موجب همبستگی و مجاهدت هر چه بیشتر نیروهای انقلابی و مسلمان خواهد شد که این مهم، بطور حتم زمینه ساز اضمحلال جهان استکبار به سر کردگی امریکا و رژیم اشغالگر قدس و مزدوران مرتجع منطقه، را به دنبال خواهد داشت.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • پیام تسلیت دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار بمناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد "حـاج قـاسم سلیمانی"(سـردار دل ها)
ثبت امتیاز