اخبار و اطلاعیه های دانشگاه
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400
پیام دعوت دکتر "منصور کیانی مقدم" رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و اعضای هیات رئیسه دانشگاه برای حضور پرشور مردم در انتخابات 28 خرداد ماه1400

  پیام دعوت دکتر "منصور کیانی مقدم" رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و اعضای هیات رئیسه دانشگاه برای حضور پرشور مردم در انتخابات 28 خرداد ماه1400

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی؛ رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با صدور پیامی از مردم برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه 28 خردادماه، دعوت کردند.
« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »
"إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا" (سوره مبارکه النساء آیه ۵۸)
"خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانتها را به صاحبانش بدهید! و هنگامی که میان مردم داوری می‌کنید، به عدالت داوری کنید! خداوند، اندرزهای خوبی به شما می‌دهد! خداوند، شنوا و بیناست."
"انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود". «رهبر معظم انقلاب»
بدون تردید در این برهه حساس و سرنوشت ساز، نقش و تاثیر دانشگاه و دانشگاهیان در روشنگری آحاد مردم برای انتخاب اصلح در صحنه انتخابات بر کسی پوشیده نیست، قشر فرهیخته کشور می تواند در کنار سایر اقشار در جهت اعتلای مردم سالاری دینی اهتمام ورزیده و ضمن ترغیب مردم، نقش سازنده تک تک افراد در سرنوشت کشور را تبیین نماید.
با عنایت به جایگاه مهم و سرنوشت‌ساز سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در این برهه از زمان که در چشم انداز ظهور حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف نزاع تمدن نوین اسلامی به رهبری جمهوری اسلامی ایران و تمدن پوشالی غرب به رهبری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار به اوج خود رسیده است، به نحوی که رژیم تروریست ایالات متحدة آمریکا در پس تشدید تحریم‌های ظالمانة خود علیه ایران اسلامی، وقیحانه و از سر بزدلی و استیصال حاضر می‌شود دستان کثیفش را به خون سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آغشته کند، حضور حداکثری یکایک محبان و یاران آن سرباز وطن و ولایت مانند تشییع باشکوه و میلیونی آن شهید سعید و نیز انتخاب افـرد اصلح می‌تواند بار دیگر سیلی محکمی بر روی  آن روسیاهان همیشه تاریخ و مایه خشنودی امام زمان ارواحنا فداه، نائب بر حقش امام خامنه‌ای عزیز و روح همه شهیدان راه حق به ویژه حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش باشد.
روز جمعه، بیست و هشتم خـردادماه فرا مى‏رسد و موعد حماسه آفرینى دیگرى نزدیک مى‏شود. روز عمل به وصیت مؤکَّد بنیانگذار جمهورى اسلامى حضرت امام خمینى‏(ره) است که‏ پیوسته بر شرکت در انتخابات سفارش مى‏کردند و آن را وظیفه شرعى آحاد ملت مى‏دانستند. مردم قهرمان ایران که با «حضور فعال» و «مشارکت جدّىِ» خود در انتخابات، بارها صحنه‏هاى عزت و عظمت آفریده و آگاهى و مسئولیت‏شناسى خود را آشکار نموده است، هم اینک نیز براى انجام رسالت دینى، انقلابى و ملى خود به صحنه‏ مى‏آیند تا با شور و شعور انقلابی، انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را با انتخاب اصلح ترین ها، برگزار کنند.
28 خـرداد، روز تجدید عهد با شهیدان والا مقام انقلاب اسلامى در پاى صندوق‏هاى رأى است و در این روز، مردم عزیز ما نشان مى‏دهند که در راه حفظ و حراست از نظام اسلامى، هم چنان مصمّم، با نشاط و متحدّند و همانگونه که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‏اى(مدظله العالى) تأکید فرموده‏اند، انتخابات را با «حضور حداکثرى» به صحنه دیگرى از مقاومت و پایدارى در برابر دشمنان کینه‏توز، تبدیل مى‏کنند.
جامعه دانشگاهی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، با تقدیر و سپاس از عموم ملت رشید ایران که خود را براى «حضورى آگاهانه» و دشمن‏شکن آماده ساخته است از همگان دعوت مى‏کند تا با بینش و بصیرت و در نظر گرفتن توانایی‌ها و سوابق کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به کاندیدایى که در «تعهد به مبانى و ارزش‏هاى اسلامى»، «التزام به قانون اساسى» و اصل مترقى ولایت ‏فقیه، درایت و مدیریت و نیز داشتن روحیه انقلابی از شایستگى بیشترى برخوردار است، رأى دهند تا به خواست خداوند متعال، رئیس جمهور آینده با رأیى بالا، از پشتوانه قوى‏ترى برای حل مشکلات کشور برخوردار بوده و نیز نمایندگان منتخب شوراهای اسلامی در آبادانی شهر و روستا، توفیق بیشترى یابند.
امروز در این برهه از زمان که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در یکی از حساس ترین زمان های تاریخی خود قرار گرفته است، به موعد حماسه آفرینی دیگری در روز جمعه 28 خردادماه نزدیک می شویم بدین وسیله از تمامی مردم آگاه، فهیم و همیشه در صحنه دعوت می شود همه باهم در کنار هم منسجم و بااراده، مصمم و آگاهانه، در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با هدف تجدید میثاق با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، مقام معظم رهبری، شهدای گرانقدر انقلاب و همچنین تقویت و تحکیم انسجام و وحدت ملی و اقتدار ایران اسلامی، گام بردارند تا دیگر بار دشمنان این مرز و بوم را ناامید و سرافکنده نمایند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • پیام دعوت دکتر "منصور کیانی مقدم" رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و اعضای هیات رئیسه دانشگاه برای حضور پرشور مردم در انتخابات 28 خرداد ماه1400
ثبت امتیاز