اخبار و اطلاعیه های دانشگاه
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 29 تیر 1400
مـوفـقیت دانـشگاه دریـانوردی چـابهار در کـسب مجوز "فـعالیت آمـوزش دریـانوردی"

  مـوفـقیت دانـشگاه دریـانوردی چـابهار در کـسب مجوز "فـعالیت آمـوزش دریـانوردی"

امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار اظهار داشت: مرکز آموزش های دریایی این دانشگاه بر اساس پیگیری های صورت گرفته، موفق به اخذ پروانه و کسب مجوز  "فـعالیت آمـوزش دریـانوردی" بر اساس کد فعالیت ۵۱ و شناسه ملی ۱۴۳۳۱۵۱۶۲  طبق الزامات و مقررات مندرج در دستورالعمل های مصوب سازمان بنادر و دریانوردی و بر اساس مفاد مقرره ۱/۶ کنوانسیون اصلاح شده STCW-78 گردید.
دکتر"مهدی رضاپور" افزود: بر اساس این مجوز دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار می تواند در محدوده سفر های نزدیک به ساحل و همچنین سفرهای نامحدود در استان سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار در راستای آموزش علوم و فنون دریانوردی فعالیت نماید.
وی تصریح کرد: بر اساس الزامات مندرج در این مجوز "فـعالیت آمـوزش دریـانوردی" می بایستی بر اساس ضوابط و مقررات مندرج در دستورالعمل های کنوانسیون فوق و مقررات و مصوبات سازمان بنادر و دریانوردی ایران صورت پذیرد.

لازم به ذکر است دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار از سال ۱۳۵۵ تا کنون در تربیت و آموزش نیروهای متخصص دریانورد مورد نیاز ناوگان تجاری کشور نقش برجسته ای داشته است.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • مـوفـقیت دانـشگاه دریـانوردی چـابهار در کـسب مجوز "فـعالیت آمـوزش دریـانوردی"
ثبت امتیاز