عمومی

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به منظور فراهم نمودن زمینه جذب برگزیدگان علمی و مستعد از بین دانش آموختگان کارشناسی ارشد دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور در مقطع دکتری دانشجوی بدون آزمون می پذیرد . متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر فایل های ضمیمه را ملاحظه نمایند.
یکشنبه، 13 اسفند 1402 - 13:28
برگزاری مناظره تعدادی از کاندیدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد در دانشگاه
به گزارش روابط عمومی، مناظره تعدادی از کاندیدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند، دشتیاری و زرآباد با حضور اعضای هیات علمی، دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی در روز چهارشنبه ۹ اسفند ماه 1402 در سالن فرخی دانشگاه برگزار گردید.
پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 10:20
دعوت رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برای حضور در انتخابات
به گزارش روابط عمومی، رئیس دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با انتشار پیامی، مردم را برای شرکت پرشور در انتخابات یازدهم اسفند دعوت کرد.
چهارشنبه، 09 اسفند 1402 - 23:34
امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و شرکت تأمین نیروی انسانی خطوط کشتیرانی کیش
جذب دانشجوی بورسیه در رشته های مهندسی دریانوردی (عرشه) و مهندسی کشتی (موتور) از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش
چهارشنبه، 09 اسفند 1402 - 08:04
حضور مدیرعامل مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه
به گزارش روابط عمومی، جلسه هیأت رئیسه دانشگاه با حضور دکتر محمد رضا دماوندی مدیرعامل مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و هیأت همراه برگزار شد.
دوشنبه، 07 اسفند 1402 - 10:10
انتصاب سرپرست دانشکده علوم دریایی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
به گزارش روابط عمومی، دکتر ″رجـائی" رییس دانشگاه، در حکمی دکتر "مهران لقمانی" عضو هیات علمی گروه آموزشی زیست شناسی دریا را به سمت "سرپرست دانشکده علوم دریایی" منصوب و از زحمات دکتر علی طاهری در زمان تصدی این پست نیز تجلیل شد.
یکشنبه، 06 اسفند 1402 - 13:49
(( اطلاعیه پذیرش و اسکان در هتل دریا))   دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با افتخار پذیرای همکاران محترم دانشگاهی و میهمانان گرامی می باشد، لذا  متقاضیان محترم که قصد عزیمت به شهر زیبای ساحلی چابهار را دارند دعوت می شود با شماره های زیر جهت رزرو تماس حاصل نمایند.   &...
شنبه، 05 اسفند 1402 - 13:25
بازدید رئیس دانشگاه از حوزه‌های امتحانی آزمون سراسری کارشناسی ارشد و دکتری ۱۴۰۳
به گزارش روابط عمومی، آزمون سراسری کارشناسی ارشد و دکتری ۱۴۰۳ در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، همزمان با سراسر کشور برگزار شد و دکتر "رجائی" رییس دانشگاه از روند برگزاری این آزمون بازدید کرد.
جمعه، 04 اسفند 1402 - 23:35
افتخار آفرینی دانش آموز مجتمع آموزشی مدارس وابسته به دانشگاه در دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی
به گزارش روابط عمومی، همزمان با مراسم اختتامیه ملی دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانش آموز الناز اصغری (دوره متوسطه اول) از مجتمع آموزشی مدارس وابسته به دانشگاه در قالب هنرهای دیجیتال رتبه برتر کشوری را از آن خود نمود.
جمعه، 04 اسفند 1402 - 16:44
شروع ثبت نام وامهای دانشجویی (نیمسال دوم 1402-1403 ) به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند ثبت نام وامها، طبق جدول مبالغ و زمان بندی( پیوست) جهت نیمسال جاری شروع شده،دانشجویان متقاضی به سامانه یکپارچه صندوق رفاه دانشجویان به آدرس : https://refah.swf.ir مراجعه وبراساس جدول زمان بندی وام درخواستی را...
دوشنبه، 30 بهمن 1402 - 11:30
صفحه 1 از 71ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها